• ر.وانشناس خوب در کرج
  • بهترین روانشناس در کرج
  • روانشناس خوب کرج
  • روانشناس خوب کرج

روانشناس خوب در کرج

دکتر زهرا جیریایی شراهی


فارغ التحصیل روانشناسی بالینی


از دانشگاه علوم تحقیقات تهران


روان درمانگر بالینی و متخصص 

مشاوره پیش از ازدواج همراه با تست های شخصیت
بررسی و درمان خیانت زناشویی
درمان تخصصی وسواس – افسردگی – اضطراب
سکس تراپی
تشخیص ودرمان مشکلات رفتاری کودک

مسئولیتها
مدیرو موسس ودرمانگر مرکز روان روشن در کرج
مسئول فنی و درمانگرمرکزروانشناسی سعادت آباد

یهترین روانشناس در کرج

توانایی کمک به شما در احساس اعتماد به درمانگر

به گفته وامپولد ، افراد تعیین می كنند كه آیا می توانند در طی 50 میلی ثانیه از ملاقات با كسی به وی اعتماد كنند یا خیر. مشتریان درمانگران موثر معتقدند که درمانگران آنها مفید خواهند بود زیرا درمانگر هم کلامی و هم غیر کلامی ارتباط برقرار می کند که کسی است که مشتری می تواند به او اعتماد کند.

تمایل به ایجاد اتحاد با شما

یکی از محکم ترین پیش بینی های نتیجه درمانی خوب ، احساس همکاری مشتریان با درمانگرانشان است. این به عنوان اتحاد درمانی شناخته می شود. درمانگران موثر می توانند این اتحاد را با انواع مختلفی از بیماران ایجاد کنند.

Psychologist Session Design Vector Art & Graphics | freevector.com

توانایی ارائه توضیحی درباره علائم شما و می تواند با تغییر شرایط این توضیحات را تطبیق دهد

مشتریان می خواهند بدانند که چرا علائم خود را تجربه می کنند حتی اگر این اولین بار نیست که به دنبال درمان می روند. درمانگران موثر توضيحاتي را ارائه مي دهند كه مشتريان مي توانند آنها را درك كنند اما آنها همچنين تمايل دارند كه بر اساس شيوه درمان معالجه شوند.

تعهد به تدوین برنامه درمانی ثابت و قابل قبول

درمانگران موثر در اوایل درمان ارزیابی می کنند. پس از این ارزیابی ، آنها باید یک برنامه درمانی تهیه کنند و آن برنامه درمانی را با شما به اشتراک بگذارند.

این برای شما چه معنی دارد: آیا درمانگر شما برنامه خود را در مورد نوع درمانی که دریافت خواهید کرد با شما در میان می گذارد؟ شما نباید نسبت به آنچه اتفاق می افتد و دلیل آن مطمئن نیستید. تا زمانی که نمی دانید برنامه درمانی چیست ، خطر عدم رعایت توصیه های درمانگر را در معرض خطر قرار می دهید زیرا نمی دانید چرا مهم هستند.