در دوره ای از زندگی ، هر یک از ما ممکن است احساس خستگی زیاد کرده و برای حل مشکلات خود به کمک نیاز داشته باشیم. براساس موسسه ملی بهداشت روان ، بیش از 30 میلیون آمریکایی برای مقابله با احساسات و مشکلاتی که بیش از توان آنها به نظر می رسد نیاز به کمک دارند - مشکلات در ازدواج یا رابطه ، وضعیت خانوادگی یا از دست دادن شغل ، مرگ یکی از عزیزان ، افسردگی ، استرس ، فرسودگی شغلی  این تلفات و فشارهای زندگی روزمره ممکن است گاهی اوقات به طور قابل توجهی ناتوان کننده باشد. گاهی اوقات برای رفع این مشکلات نیاز به کمک خارج از یک متخصص آموزش دیده و دارای مجوز داریم. از طریق درمان ، روانشناسان به میلیون ها آمریکایی در هر سنی کمک می کنند زندگی سالم تر و پربارتری داشته باشند.

  • انجام کارهای روزمره برای شما دشوار است: به عنوان مثال ، شما نمی توانید در کارها تمرکز کنید ، و در نتیجه عملکرد شغلی شما آسیب می بیند. 

  • بیش از حد نگران هستید ، انتظار بدترین حالت را دارید یا دائماً در لبه هستید.

  • اقدامات شما برای خود یا دیگران مضر است: به عنوان مثال ، شما بیش از حد الکل می نوشید ، از مواد مخدر سو ab استفاده می کنید یا بیش از حد بحث برانگیز و پرخاشگر می شوید.

روانشناس چیست و روان درمانی چیست؟

روانشناسانی که در روان درمانی و سایر اشکال درمان روانشناختی تخصص دارند ، متخصصانی بسیار آموزش دیده با مهارت در زمینه های رفتار انسان ، ارزیابی سلامت روان ، تشخیص و درمان و تغییر رفتار هستند. روانشناسان با بیماران همکاری می کنند تا احساسات و نگرش آنها را تغییر دهند و به آنها کمک کنند تا الگوهای رفتاری سالم و م effectiveثرتری ایجاد کنند.

روانشناسان برای تغییر افکار ، عواطف و رفتارهای خود از روش های معتبر علمی استفاده می کنند. روان درمانی یک تلاش مشترک بین یک فرد و یک روانشناس است. این یک محیط حمایتی برای صحبت آزادانه و محرمانه درباره نگرانی ها و احساسات فراهم می کند. روانشناسان حفظ محرمانه بودن شما را بسیار مهم می دانند و در صورت اشتراک اطلاعات محرمانه به س yourالات شما در مورد آن شرایط نادر پاسخ می دهند.

چگونه می توانم یک روانشناس پیدا کنم؟

برای یافتن یک روانشناس ، از پزشک خود یا یک متخصص بهداشت دیگر س askال کنید. با انجمن روانشناسی محلی یا ایالتی خود تماس بگیرید. با یک گروه روانشناسی از دانشگاه یا کالج محلی مشورت کنید. از خانواده و دوستان بپرسید با مرکز بهداشت روان جامعه منطقه خود تماس بگیرید. از کلیسا یا کنیسه خود سال کنید. یا ، از خدمات روانشناس یاب APA استفاده کنید .

هنگام انتخاب باید به چه مواردی توجه کرد

روانشناسان و مشتریان با هم همکاری می کنند. مسابقه مناسب مهم است. اکثر روانشناسان اتفاق نظر دارند که یک عامل مهم در تعیین کار یا عدم کار با یک روانشناس خاص ، پس از احراز صلاحیت و صلاحیت روانشناس ، میزان راحتی شخصی شما با آن روانشناس است. رابطه مناسب با روانشناس بسیار مهم است. یکی را انتخاب کنید که با او راحت و راحت باشید.